Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Mluvčí Karla Gotta promluvila: Aneta Stolzová prozradila, proč Mistr tajil leukémii

Aneta Stolzová a Karel Gott
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
otevřeně
Anetu Stolzovou a Karla Gotta (†80) nepojila jen práce, ale i přátelství. Pro zpěváka Stolzová pracovala jako jeho mluvčí od roku 2015 a za léta spolupráce se s ním velmi sblížila. Nyní v rozhovoru pro Právo prozradila, proč Mistr tak dlouho tajil svou nemoc před fanoušky, v jakých chvílích svého života byl nejšťastnější a co pro něj naopak bylo velmi těžké.

Mluvčí zesnulého Karla Gotta Aneta Stolzová se jen týden po smrti Mistra stala maminkou. Na svět přivedla dceru Amálii Karlu, která své druhé jméno dostala právě na jeho počest. I to je důkazem, že Gotta s jeho mluvčí nepojily jen pracovní povinnosti. „Nebyli jsme pouze spolupracovníci, během uplynulých let jsme se spřátelili a trávili společně mnoho chvil. Takže jsme vzájemně prožívali radosti i starosti,“ uvedla Stolzová pro deník Právo.

Karel Gott byl dokonce i jedním z prvních, kteří se o těhotenství Anety Stolzové dozvěděli. „S mým partnerem Alešem jsme jim o mém těhotenství řekli při večeři u nich doma a byli z naší zprávy moc šťastní,“ popsala Stolzová radostnou chvíli.

I ona s Mistrem prožívala velmi krásné chvíle, takové, které ho naplňovaly pocitem štěstí. „Pamatuji si třeba, jak jsme během loňských Vánoc byli u Ivanky a Karla na chalupě a hráli i s dětmi společenské deskové hry. Karel byl tak šťastný a spokojený! A u toho nám vyprávěl historky, židovské vtipy a všichni jsme se radovali,“ uvedla. Pro legendárního slavíka prý byly nejšťastnější chvíle ty, které trávil se svou rodinou nebo na pódiu ve společnosti fanoušků.

Pro Gotta podle Stolzové bylo velmi nepříjemné, když byla jeho manželka Ivana Gottová odsuzována veřejností, která jí odsuzovala za každý její krok. Některá nařčení byla velmi ošklivá a Gottova rodina se jim snažila bránit právě prostřednictvím mluvčí Stolzové. V tu chvíli si ale lidé mysleli, že prohlášení jsou vydávána Ivanou a Anetou za zády Mistra.

Aneta Stolzová prozradila i to, proč Mistr tak dlouho tajil, že bojuje s akutní leukémií. „Pan Gott nikdy nechtěl být litován, dělal věci naplno a říkával, že si lidé zaslouží, aby dostali, co očekávají. On nikdy nechtěl zklamat své příznivce a posluchače, proto nikdy nebyl negativní a vždy chtěl dostát svým závazkům,“ řekla pro Právo.

„Pro rodinu pana Gotta pracuji dál, máme před sebou krásné projekty jako vydání autobiografie Karla Gotta, kterou dopsal ještě za svého života, anebo uvedení dokumentárního filmu o jeho životě. S Ivankou nás navíc i přes práci pojí velké přátelství, kterého si nesmírně cením,“ dodala Stolzová.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy