Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vlasta ve Výměně zkoušel líbat Lucii: Může za to ona, je alkoholička, tvrdí Markéta

Vlasta ve Výměně zkoušel líbat Lucii: Může za to ona, je alkoholička, tvrdí Markéta
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
výměna manželek
Ve středeční epizodě Výměny manželek diváci poznali rodinu z Kačice, kterou tvoří Lucka (42), Vlasta (46), Lucka (16) a Ríša (6). Na druhé straně se seznámili s Markétou (37), Vlastou (57), Michalem (12), Patrikem (11) a Melissou (1,5), kteří žijí v Orlové. Markéta se už od počátku pořadu strachovala, že se její Vlasta napije, prý má totiž pak velkou chuť na jiné ženy. Lucie ale během pořadu slavila narozeniny, alkohol tekl proudem a po žhavých dotycích se jí náhradní manžel pokusil strčit jazyk do krku. Co na celý incident Markéta řekla?

Markéta přihlásila svou rodinu do Výměny manželek 2020 s úmyslem změnit svého manželka Vlastu, který byl podle ní často podrážděný a nefungoval tak, jak by si představovala. Ačkoliv on jí chtěl dokázat, že je na něj spolehnutí, po pár sklenkách alkoholu přímo před kamerami ukázal pravý opak.

Lucie se v náhradní domácnosti rozhodla, že své narozeniny zapije patřičným množstvím alkoholu. S Vlastou si ale neuhlídali hladinku a po prvním polibku se vrhli do víru žhavého tance. Náhradní manžel však nezůstal jen u nepatřičného osahávání a pokusil se Lucii líbat.

Vlastu druhého dne značně rozrušená Lucie konfrontovala. Nelíbilo se jí, že ji zkoušel líbat a když začal mluvit o jejích prsou jako o kozách, rozohnila se. Přitom to ale byla ona, kdo svého náhradního manžela k polibku pobídl. Při další akci, na kterou se s celou rodinou vypravili, mu zakázala pít, on ale jejích slov nedbal.

Markéta o nevěře

Téměř podvedená manželka Markéta se k chování Vlastimila vyjádřila ještě před tím, než byla Výměna manželek vůbec odvysílána. Na sociální sítě napsala velmi nešikovně formulovaný příspěvek, ze kterého ale lze vyčíst, že mlsnému vlkovi odpustila, i když to mezi osmi očima vypadalo jinak.

„Já jsem mu už odpustila a miluji ho i přesto, že tam pil a líbal jinou. Na vině je ta mrcha jedna, byla to alkoholička, ale můj muž doma nepije, ani pivo si nedá,“ napsala Markéta. Její slova ale musela být výrazně upravena. Kompletní vyjádření naleznete v galerii, je ovšem otázkou, jestli mu porozumíte.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy