Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Mlsný Václav Knop: Hvězda Slunečné se tahá s milenkami, co chudák manželka

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
Milenecký poměr

Herec Václav Knop (71) přiznal, že na stará kolena honí milenky. Co na to chudák manželka? Ta má v jejich netradičním manželství zálety povolené taky. Herec ze seriálu Slunečná se svou láskou k ženám ostatně nikdy netajil.

Chodí za milenkami, doma čeká manželka

Jednasedmdesátiletý herec a režisér Václav Knop známý mimo jiné jako doktor ze Slunečné je v plné síle. Kromě manželky má čas i na milenky. Co na to jeho paní? Ta se prý může na zálety vydávat také. Režisér s tím problém nemá, takhle si to doma nastavili.

"Mám volnost, můžu si jít s kým chci, kam chci. S manželkou jsme se takhle domluvilI. Rozumně a inteligentně. Já jí dal taky volnost, je to oboustranné," řekl pro Super herec s tím, že jejich manželství nijak netrpí, s manželkou spolu žijí v jednom bytě a všechno je mezi nimi v nejlepším pořádku.

Nedělám si zábrany, říká Václav Knop

Václav Knop se vůbec netají tím, jak moc miluje ženy. Přirozeně si tedy chce užít, co mu síly stačí. "Mám rád ženy a je to na mně myslím i vidět. Nedělám si zábrany," dodal herec.

Václav Knop byl za svůj život ženatý dvakrát. První jeho manželkou byla televizní hlasatelka a herečka Kateřina Frýbová (71), se kterou má dceru Hedviku a syna Kryštofa. Roku 2009 pak pojal za manželku o dvacet let mladší Leonu Knopovou, kterou dodnes něžně oslovuje "lásko."

Související články

Další články