Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Mlsný kocour Felix Slováček vedle polonahých modelek: V Peci pod Sněžkou opět pařil až do rána

Felix Slováček si přítomnost dam velmi užíval.
Zdroj: Se souhlasem Ondřeje Čapky
+ Dalších 6 fotografií
Party

Není tajemstvím, že se český hudebník Felix Slováček (79) rád obklopuje krásnými ženami. Nyní na křtu horského projektu Michala Šedy tomu nebylo jinak. Felix až do ranních hodin pařil ve společnosti nádherných modelek na tajné after party přímo na sjezdovce v hotelu Obzor v Peci pod Sněžkou.

Felix Slováček zase jednou řádil. Jak jinak, i tentokrát u toho byly krásné ženy. Legendární hudebník se totiž objevil na křtu horského projektu Michala Šedy Kocour a Miss na sněhu 2023, který má za cíl sdružovat záchranáře a horskou službu se známými osobnostmi. A právě v rámci toho vystoupil Felix se svým saxofonem nebo třeba zpěvák Vojta Drahokoupil.

Jak už napovídá název projektu, nemohly chybět ani krásné ženy, jako třeba miss ČR 2022 Andrea Kaplanová a další pohledné modelky. Ty se přímo před zraky Felixe vysvlékly do plavek a na sněhu si před Bullbarem v Peci pod Sněžkou daly promenádu. Slováček do toho vyhrával na saxofon užíval si krásnou společnost. V té pak pokračoval až do ranních hodin, jelikož se zúčastnil i následující pařby s afterparty přímo na sjezdovce.

S Dádou to není jednoduché

Ačkoli je Felix Slováček stále v manželství s Dagmar Patrasovou, společně už nikam nechodí. Dáda se sice nedávno na veřejnosti objevila ve Víkendové Snídani, vedení TV Nova z toho ale zpětně radost nemělo. Bývalá královna dětských srdcí totiž dorazila ve stavu nevhodném pro televizní obrazovky.

"Vedení je naštvané. U Výměny manželek jsou kontroverze v pořádku, ta se vysílá večer. Víkendová Snídaně je ale koncipována jako rodinný pořad, mají tam i hosty pro děti, prostě dívají se na to také malí diváci. A do tohohle typu pořadu brát paní Patrasovou s vědomím jejích problémů, ve kterých se zmítá, bylo krajně nezodpovědné," dozvěděli se podle našich informací autoři Snídaně.

Slováček si společnost polonahých dam užíval

Felix je samozřejmě ze stavu své ženy smutný. To bylo poznat už v několika rozhovorech pro eXtra.cz. Svou náladu si proto spravuje na akcích, kde většinou zůstává až do rána, přesně jako tomu bylo nyní v ski resortu Černá hora. Přímo venku na sněhu se konala promenáda v plavkách, u které Felix nesměl chybět. Z fotek, které má eXtra.cz k dispozici, je zřejmé, že mu dívky nebyly lhostejné.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy