Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Mlsný kocour Felix nevěděl, kam s očima. Bez okolků zíral do výstřihů Dádě i Anife

Felix Slováček nemohl ovládnout své oči.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 52 fotografií
Manželé

Dagmar Patrasová a Felix Slováček se po delší době objevili spolu na veřejnosti. Na akci, která propagovala med s léčivými účinky, nechyběla ani Anife Vyskočilová. Mlsný kocour tak měl pré, jak zachytili přítomní fotografové eXtra.cz. Felix totiž střídavě zíral jak do výstřihu své manželky, tak do dekoltu Anife.

Felix Slováček a Dagmar Patrasová si v úterý udělali hezké odpoledne, které zároveň bylo tak trochu pracovní. V pražské kavárně Cafe-Cafe předváděli druh medu od značky SupraMedex, který údajně zlepšuje příznaky různých nemocí, včetně těch nejtěžších. Manželé v rodině procházejí těžkým obdobím, jejich dcera Anna Slováčková bojuje s rakovinou. 


Mlsný Felix

Je to už delší doba, co se Dagmar Patrasová a Felix Slováček objevili bok po boku ve společnosti. I tentokrát za Dagmar převážně mluvil její choť, protože herečka si trochu šlapala na jazyk a při focení se stále něčím podpírala. Nicméně měla dobrou náladu stejně jako její manžel. Rozdávali úsměvy a pózovali fotografům.

Na akci se později dostavila i tanečnice a herečka Anife Vyskočilová, která týž den slavila své 50. narozeniny. Proto také moderátorka obdržela obrovský pugét rudých růží. Největší radost měl ale zřejmě Felix. Jak jeho žena, tak i Anife totiž přišly s výrazným výstřihem a hudebník nevěděl, kam se dřív podívat.

Doporučené video s Felixem Slováčkem.

To však bývalé královně dětských srdcí očividně nijak nevadilo. Zřejmě je na to už zvyklá, přece jen je Felix známý tím, že miluje obdařené ženy. Po skončení události společně odjeli taxíkem. Dáda ještě naposledy dlouze zamávala fotografům, poslala jim na dálku pusu a pak ji Felix už zatáhl do auta. Na fotky se můžete podívat v naší galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy