Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Mlsný kocour Al Pacino: Herec ukázal o 53 let mladší přítelkyni Noor Alfallah

Má Al Pacino novou partnerku?
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Nová partnerka

Hvězdný herec Al Pacino (81) se nezdá. Nedávno byl spatřen, jak večeří s mladičkou, o třiapadesát let mladší ženou Noor Alfallah (28). Zahraniční web Page Six potvrdil, že spolu ti dva tvoří pár.

Herec Al Pacino má s mladičkou televizní producentkou Noor Alfallah tvořit pár již nějakou dobu. Jak informoval web Page Six, oba byli společně zachyceni na večeři oslavující novou uměleckou výstavu malíře Juliana Schnabela.

Alfallah má v Hollywoodu pověst, že ráda randí se staršími muži. Již dříve se měla vídat se zpěvákem Mickem Jaggerem, bohatým investorem a filantropem Nicolasem Berggruenem (60) a v Los Angeles byla spatřena také ve společnosti herce Clinta Eastwooda, o němž však tvrdila, že je to rodinný přítel.

Věkový rozdíl není problém

„Pacino a Noor se začali vídat během pandemie. Ona většinou chodí s bohatými muži. Jsou spolu již nějakou dobu a vycházejí velmi dobře,“ uvedl tajný zdroj pro zmíněný web. „Věkový rozdíl se nezdá být problémem, i když je starší než její otec,“ doplnil. Noor Alfallah má pocházet z dobře zajištěné rodiny. Al Pacinův mluvčí nic nekomentoval a ani Alfallah se ke spekulacím nevyjádřila.

Je to poprvé, kdy byl Al Pacino viděn na schůzce se ženou od jeho rozvodu v roce 2020 s izraelskou herečkou Meital Dohan (42). Ta měla s jejich věkovým rozdílem problém. Dělilo je od sebe devětatřicet let.

Al Pacino má za sebou také pestrou minulost a randil s mnoha slavnými ženami. Mezi nimi byly například Diane Keaton, Penelope Ann Millen nebo Kathleen Quinlan. Byl také v dlouhodobém vztahu s argentinskou herečkou Lucilou Sole, jejíž dcera Camila Morrone momentálně chodí s Leonardem DiCapriem.

Související články

Další články