Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Mlsný Felix Slováček: Po rozchodu si líže rány po boku Silvie Kucherenko, co nám k tomu řekla

Mlsný Felix Slováček: Po rozchodu si líže rány po boku Silvie Kucherenko, co nám k tomu řekla
Zdroj: Profimedia / Se souhlasem S. Kucherenko / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
spekulace

Muzikant Felix Slováček (78) a vývarnice Lucie Gelemová (38) nedávno oznámili po sedmi letech vztahu rozchod, zůstávají jen přáteli. Felix, stále ženatý s Dádou Patrasovou (65), se nové známosti nebrání a nyní se objevil v objetí slovenské krásky Silvie Kucherenko (38). Vznikly tak spekulace, že spolu možná tvoří pár. Pro redakci eXtra.cz Silvia prozradila, jak se věci skutečně mají.

Saxofonista Felix Slováček a výtvarnice Lucie Gelemová již netvoří po sedmi letech pár. Po rozchodu Felix prozradil, že by se nové známosti nebránil, a nyní se ukázal po boku Slovenky Silvie Kucherenko, která se proslavila nejen jako úspěšná modelka, ale do povědomí lidí se dostala i zejména díky svým dříve obřím rtům, jež si zmenšila a nyní zastává přirozenou krásu, kterou byla obdařená. Tvoří snad nový pár?

Felixova nová známost?


Po zveřejnění jejich společného snímku se začaly šířit spekulace, zda se Felix do Silvie náhodou nezakoukal a zda dokonce i netvoří nový pár. Pod fotografií se dokonce objevilo i několik zlých komentářů, ze kterých si ale Silvie nic nedělá, a pro redakci eXtra.cz prozradila, jak se věci skutečně mají. "Potkali jsme se na vernisáži obrazů. Všichni to jsou velmi milí a příjemní lidé. Samozřejmě i pan Felix Slováček, ale rozhodně se nejedná o žádného mého nového přítele," uvedla, aby uzavřela všechny spekulace.


Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy