Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mlsná show Peče celá země: Víme, co se děje s upečenými dobrotami po skončení natáčení

Zdroj: ČT 1
+ Dalších 6 fotografií
mňam
Pořad Peče celá země dnes pokračuje již druhým dílem. Kulinářská show se po úvodní epizodě stala u diváků velmi oblíbenou. Aby také ne. Při sledování upečených výtvorů musí téct sliny i těm, co nemají sladké rádi. Co se ale děje s dorty a zákusky po zhasnutí kamer? To jsme pro vás zjistili.

Show Peče celá země se jako v mnoha zemích na světě stala velmi oblíbenou i u nás. První epizodu sledovalo více než milion diváků. Jak jsme již psali, lidem se zřejmě líbí jednoduché a dostupné recepty, ale také inspirace. Svou roli určitě hraje i odborná porota ve složení Mirka van Gils Slavíková a Josef Maršálek či osobní příběhy jednotlivých soutěžících.

Výtvory, které účastníci prezentují, musí chutnat, ale také lahodit oku. Zajímalo nás tedy, co se děje s tolika načančanými dorty a zákusky po skončení natáčení.

„Z hygienických důvodů nebylo možné výrobky převážet a například je věnovat do domova důchodců. Po skončení natáčení se ještě ochutnávalo, včetně štábu a soutěžících, kteří si navzájem porovnávali svoje výrobky, což zmínila v prvním díle i soutěžící Hanka po vypadnutí Honzíka,“ odpověděl kreativní producent pořadu Petr Mühl.

Dortíky, buchty, ale i slané pečivo si tedy vychutnali všichni, kteří se v tu chvíli nacházeli na place. Ostatním nezbývá nic jiného, než si nějakou tu dobrotu upéct ve své kuchyni.

Související články

Další články