Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Mlátili je a smáli se. V německém Ambergu skupina uprchlíků bila nevinné lidi

Zdroj: profimedia.cz
Proč se to děje?
Obyvatelé bavorského Ambergu jsou v šoku a ptají se, co se to v jejich obci stalo. Podle týdeníku Focus tam čtyři žadatelé o azyl ve věku 17 až 19 let bezdůvodně napadali lidi a mlátili je. Uprchlíci bili děti i ženy.

Zdá se, že mladíci ve věku 17 až 19 let se prostě nudili a do Ambergu si přijeli vymlátit agresivitu. Místní se dušují, že k útokům nebyl žádný důvod. Násilí přišlo zcela nečekaně. Podle německého Bildu se první obětí stal třináctiletý klučina, kterého migranti kopali do břicha.

Další obětí je devětadvacetiletý muž, kterému mladíci útočili na obličej. Pak si vyhlédli sedmnáctiletou dívku, které nadávali, že je prostitutka. Mladíci si vždy vyhlédli oběť, pak ji napadali, dostali na zem a kopali do ní. "Tři mé přátele zmlátili, mě jen povalili a pokopali,“ popsala jedna oběť deníku Bild, co se v Ambergu dělo.

Celkem skupina agresivních mladíků zranila 12 lidí. Při zatýkání kladli odpor, podle policistů byli pod vlivem alkoholu.

Související články

Další články