Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mlátil ji, dokud nepotratila! Tchyně a snacha ji mezitím držely přivázanou k posteli. Pak provedli ještě něco děsivého…

Žena přežila jenom zázrakem.
Zdroj: archiv
Tento nechutný případ otřásl celým Afghánistánem, zemí, kde ženám po řádění Talibánu nezůstala téměř žádná práva. Přesto svou brutalitou šokoval téměř všechny obyvatele. Manžel tak týral svou dvacetiletou manželku, až na následky zranění přišla o dítě. A to nebylo všechno.

Podle ženina svědectví celý konflikt vyprovokoval manžel. Tomu pomáhala i jeho matka a snacha. Nebohou dívku v šestém měsíci těhotenství dotáhly k posteli, kde ji přivázaly provazem a držely.

Pak se objevil manžel s dřevěnou tyčí a nůžkami. Málem ji umlátil k smrti, což mělo za následek potrat plodu. Nůžkami jí pak odstřihl kusy genitálií a provedl tak obávanou ženskou obřízku, která se dodnes tradičně provádí v afrických muslimských komunitách. To všechno za asistence dalších dvou žen, které nebožačce vůbec nepomohly! Ba naopak, ještě ji v průběhu týrání samy mlátily.

Poté jí ještě ostříhal vlasy na hlavně. Dívka skončila s vážnými zraněními v nemocnici a otřesný teror přežila. Její dítě bohužel ne. Incident se udál v oblasti Takhar.

Šéf místní policie Abdul Khalil Aseer promluvil do televize Tolo News. „Jméno manžela je Sarbaland a je momentálně na útěku.“ Ženy, které celému bití asistovaly, jsou momentálně v Kábulu.

Související články

Další články