Kontroverzní pražský rapper Ektor pracuje na své pověsti nekompromisního drsňáka tak usilovně, že jeho pobyt mimo zařízení pro duševně choré začíná být městu nebezpečný.

Tentokrát má za sebou mimořádně podivný incident, ve kterém zřejmě hraje roli další reálně napadená dívka, ale i rapperova fanatická kritička a oběť jeho předchozího řádění, o které Ektor tvrdí, že se mu mstí za to, že „propálil“ její údajnou minulost luxusní společnice.

Zatímco čtrnáctileté děti jsou z rapperova krutopřísného projevu vydřené, muzikant, vlastním jménem Marco Elerferadis (28) reálně v ulicích a barech velkoměsta dlouho fyzicky napadal každého, kdo jej iritoval či prostě divně koukal. Vesměs se jednalo o ženy, případně ty mužské oběti, které jeho totální útok nečekaly, viz jeho únorový incident před klubem Radost FX, či páteční napadení pořadatele v klubu Lávka, které bohužel podle tvrzení jisté dívky ten den nebylo jediné.

V pátek měl Ektor vůbec divokou noc. Po koncertu potkal v klubu Fency bývalou provozní K.U. baru Terezu Vágaiovou., se kterou se dlouhodobě nesnášejí (ona jej označuje za násilníka, „on ji za obtěžující poběhlici), legendární je jejich prosincová potyčka v klubu M1, kterou Ektor nejprve zapřel, aby jej následně usvědčil kamerový systém z toho, že slečnu opakovaně vyzýval k boji a "aby šla ven“ a následně ji tam dostal tak, že ji z baru vláčel ven za nohu. Napadená, kterou Ektor nemusí údajně proto, že jej kdysi nechala z KU baru vyvést pro nevhodné chování (Ektor a nevhodné chování? Nevěříme!), následně svá zranění zveřejnila a incident šetřila policie.

V pátek Ektor Terezu potkal po akci v jeho a jejím oblíbeném klubu Fency (v trojúhelníku Fency – M1 – Dean tato dvojice prakticky žije) a polil jí hlavu drinkem, což tvrdí dotyčná na Facebooku v reakci na „zážitek“ své kamarádky S. L., se kterým se ta tu noc prý obrátila na policii a následně sociální sítě.

Ta napsala na svůj facebookový profil informaci k dění nad ránem v klubu Fency po akci v Lávce a celé to na první pohled vypadá pro Ektora typicky:

„Byl vyjetej až za roh, po cestě domů mě chytl, zfackoval a utekl se svojí blonďatou kamarádkou, která si do mě ještě kopla, tenhle kluk by zasloužil vykastrovat.“

Na údajné napadení byla média upozorněna přáteli napadené dívky, která se prý Ektora bojí.

Policii prý nevolala, protože měla vybitý telefon, na tísňovou linku prý později volal její přítel, což se ukázalo jako pravdivá informace.

Zajímavé je, že na toto reagovala na Facebooku právě Vágaiová s tím, že jí Ektor před koncertem „polil hlavu“.

Vágaiová se pohybuje v blízkosti rappera nezvykle často a podle informací eXtra.cz mu měla před čtrnácti dny před dalšími svědky vyhrožovat, že ho „mediálně zničí“. S údajně napadenou S. L. se navíc zná.

Prostřednictvím managementu samotného rappera se nám podařilo získat informaci o dvou svědkyních, které tvrdí, že k žádnému fyzickému kontaktu s údajně napadenou S. L. na ulici v noci nedošlo. Předchozí lehkou potyčku s ní prý naopak měla jen jedna z nich.

Napadená S. L. si ale stojí za svou dost drsnou verzí: „Problémy s ním byly už v klubu, kde jsem seděla v boxu s několika lidmi včetně Vágaiové a on na mě dotíral a dotýkal se mě. Bylo mi to nepříjemné, navíc jsem předtím měla konflikt s jeho doprovodem, kdy jsem něco pronesla směrem k Ektorovi. Týden předtím mě navíc obtěžoval v klubu M1, kde jsem ho výslovně žádala, ať mi dá pokoj, že nemám zájem. Když jsem nakonec po páté odešla z Fency domů, šel za mnou a dorážel na mě a já mu říkala, ať mě nechá být. Pak se to stalo. Dostala jsem facku zezadu, začal do mě bušit, byla jsem absolutně v šoku. Přiběhla nějaká blondýna, se kterou byl tu noc v klubu, a ještě do mě kopla. Rozplakala jsem se, pak mě sbírali nějací cizinci, někdo zavolal taxíka. Měla jsem jít na policii, ale já jen chtěla hrozně domů. Odtamtud pak přítel volal policii, vzali si mě k telefonu a řekli, že jsem měla volat hned po tom incidentu, že takto s tím nemohou nic dělat,“ líčí dívka, jejíž identitu a výpověď má redakce k dispozici.

Sám Ektor incident popírá s tím, že „neměl s dotyčnou žádný fyzický kontakt“, a přes management nám vzkázal, že má skutečně dvě svědkyně na to, že říká pravdu. Tvrdí, že fyzickou potyčku ten večer měla dívka z jeho doprovodu s později údajně napadenou a ta se teď ve spolupráci s Vágaiovou snaží celou věc na něj hodit.

„Všechny zajímá jméno Ektor, takže si to doslova celý odseru,“ vzkázal nám ještě muzikant, který nepopírá, že má s Terezou Vágaiovou opravdu zvláštní vztah: „Ta holka se mi mstí,“ říká rapper, který se k Vágaiové i své další oběti z klubu Radost FX nedávno obšírně a bez servítků vyjádřil v krutopřísném veřejném prohlášení: „Je to groupie, starala se s kamarádkou o americké hiphopery na hotelu, já se jí veřejně vysmál a ona mě po třech týdnech přišla do Radosti opakovaně napadnout, čemuž jsem se bránil, dobře jí tak, špíně," perlil rapper na YouTube.

Začíná to vypadat, že vyhlášený rabiát v pátek nejprve dost přestřelil na jevišti, pak potkal v klubu svou dvorní sokyni, té vylil na hlavu pití, aby se následně jeho kamarádka servala s kamarádkou Vágaiové, která se ale Ektorovi líbí a se kterou měl následně na ulici nechutný fyzický konflikt, který nyní popírá.

To je partička, co?

Věříte Ektorovi, nebo napadené? Kdo tady lže? Napište nám do diskuse nebo na redakce@extra.cz, tři nejlepší ohlasy vyhrávají kurs sebeovládání s Ektorem!