Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mlátička české MMA scény Juráček po zákazu vstupu na stadion Slávie opět na derby pražských „S“: Sparťani by teď měli chodit kanálama!

Matúš s kamarádem Mírou Brožem na fotbalovém derby… A bylo co slavit!
Zdroj: archiv / profimedia
Matúš Juráček patří mezi největší české hvězdy nejtvrdšího bojového sportu na světě – MMA. Se svým kamarádem a rovněž zápasníkem Mírou "Inkvizitorem" Brožem se v neděli vydal na pražské derby fotbalových "S". Juráček přitom v minulosti nesměl do kotle milované Slávie 5 let!

Letos v březnu Juráčkovi skončil trest v podobě zákazu vstupu na stadion. Talentovaný bojovník totiž sem tam nezvládl své emoce a honil fanoušky soupeře po všech končinách. „To už se změnilo. Byl jsem hodně mladý, když jsem řádil. Teď se věnuji sportu a zbytečným problémům se vyhýbám,“ řekl eXtra.cz Juráček, který se stejně jako Brož ukáže 12. října v oktagonu na turnaji organizace GCF v Praze.

Podpořit Slávii do kotle přišli oba pánové evidentně dobře naladěni. A jak Juráček před zápasem prohlásil o výsledku derby, nemýlil se. Slávia na domácím trávníku Spartu výrazně přejela. Byla hladová po vítězství, a jakmile se hrálo na její polovině, byla také o hodně důraznější než Sparta. Připravila si více ofenzivních akcí a Spartu přehrála s výsledkem 2:0.

„Jsme králové Prahy, jak na hřišti tak v hledišti. Kocouři z druhé strany řeky by měli sklopit ramena a chodit teď kanálama. Byl to parádní fotbal a s Mírou Brožem jsme si to hodně užili,“ dodal nadšený Juráček.

Kdo od bývalého člena hooligans čekal, že na tribuně rozdá pár tvrdých „přímek“ do obličejů fanoušků soupeře, mýlil se! Juráček s Brožem si přišli derby vychutnat jako správní příznivci fotbalu a po zápase rozhodně byl důvod k pořádné a klidné oslavě.

Související články

Další články