Jeho žena Brianna porodila před několika týdny jejich první dítě. Na svém Facebooku se rozhodla sdílet svůj příběh, který změnil celý její život. „Nikdy by mě ani nenapadlo, že tu noc, co jsem šla spát, se celý můj svět během několika hodin rozpadne,“ začala Brianna svůj příběh.

Briannu vzbudila její tchyně, s tím, že je její manžel v nemocnici. Prý měl nehodu, ale nevěděli, co se přesně stalo. Lékaři rodině oznámili, že má Austin krvácení do mozku. To bylo způsobeno jeho závislostí na energetických nápojích.

Následující dny podstoupil Austin dvě operace mozku. Následovaly mrtvice, záchvaty, otoky a další věci, na které nikdo z rodiny nebyl připraven.

V tu dobu byla Brianna těhotná a chtěla, aby Austin zůstal, aby se dočkal svého dítěte. V den, kdy porodila, se Austin probral. Vzhledem k náročnosti všech lékařských procedur se ale Austin setkal se svým synem až ve dvou měsících.

O svém muži hovoří Brianna s láskou. I přes všechny těžké chvíle se do rodiny vrátilo štěstí. Brianna svůj příběh sdílela na svém profilu, aby lidi varovala.