Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Mladý táta (†30) se chlubil rychlostí 260 km/h, pár dní nato zemřel při hrozivé nehodě na D8

Mladý táta (†30) se chlubil rychlostí 260 km/h, pár dní nato zemřel při hrozivé nehodě na D8
Zdroj: Instagram/HZS Ústeckého kraje
+ Další 3 fotografie
Rychlá jízda
Meriton B. (†30), který byl původem z Makedonie, miloval rychlé stroje. To se mu ale na začátku listopadu stalo osudné na dálnici D8 u Litoměřic, kde ve svém luxusním BMW havaroval. Spolu s ním přišel o život i jeho příbuzný Denis B. (†27), který seděl na sedadle pro spolujezdce. Meriton se přitom pár dní před tragickým momentem chlubil na sociálních sítích tím, jak jede neuvěřitelných 260 kilometrů v hodině!

Při pohledu na sociální sítě Meritona B. je jasné, že byl milovníkem rychlých strojů. Prakticky na každé druhé fotce se nechal zvěčnit s luxusními auty značky BMW. Jeho poslední snímek ho pak zachycuje na sportovní motorce bavorského automobilového výrobce. Meriton tak miloval rychlost.

Osudnou se mu ale stala jízda po D8, po které cestoval v noci mezi 7. a 8. listopadem. Ve svém voze značky BMW totiž i se spolujezdcem sjel z vozovky a naboural do betonového mostu. Ani jeden neměl šanci přežít, což je každému hned jasné při pohledu na totálně zdemolované auto.

Chlubil se rychlou jízdou

Zda mladý otec od rodiny nezvládl řízení, či jel příliš rychle, není zatím jasné. Pár dní před osudnou nocí se přitom Meriton na sociální síti Tik Tok chlubil zběsilou jízdou. Kamerou zabral tachometr silného auta, které v tu chvíli pádilo zběsilých 260 kilometrů v hodině.

Meritona i Denise už pohřbila v rodné Skopji rodina. Nad ztrátou kamarádů se vyjádřili i lidé na sociálních sítích. „Dozvěděla jsem se, že před pár dny tragickou nehodou zemřel kamarád. Byl to mladý kluk, který měl v životě už všechno, včetně čtyř malých dětí. Velkou soustrast celé rodině,“ napsala na Facebook Meritonova známá Lenka M.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy