Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Mladý pár zavřeli ve Spojených arabských emirátech KVŮLI TĚHOTENSTVÍ! Napráskal je lékař!

V SAE platí velmi přísné zákony.
Zdroj: facebook.com
Nemanželský sex je v Česku úplně běžný. Ve Spojených arabských emirátech jde o trestný čin. A je úplně jedno, že v zemi nežijete a ani z ní nepocházíte. Mladý pár z Ukrajiny zavřeli do tamního vězení hned po tom, co doktor zjistil, že žena je těhotná a není vdaná!

Iryna Nohaj (27) z Ukrajiny pracovala v Abú Zabí v administrativě a společně se svým přítelem Jihoafričanem Emlynem (29), který v zemi pracuje jako záchranář, čekali svého prvního potomka. Všechno probíhalo podle plánu a pár se letos 27. ledna zasnoubil. Jenže jejich štěstí se změnilo v hotové peklo! Na případ upozornil portál Daily Mail.

Ženu začalo bolet břicho, a tak musela vyhledat lékařskou pomoc. Když doktor zjistil, že je těhotná a není vdaná, okamžitě zavolal policii. Ve Spojených arabských emirátech totiž za nemanželský sex hrozí tvrdé tresty a platí to i pro cizince, turisty a nesezdané páry žijící v SAE.

Dva dny poté skončili ve vězení a rodina o nich nic neví. Celý případ se bude vyšetřovat, ale nikdo netuší, jak dlouho to může trvat. Bude se zjišťovat, jak dlouho má pár společně sex, kdo je skutečným otcem a jestli není žena nakažená virem HIV. Rodina za ně samozřejmě bojuje a do věznice dokonce poslala žádost o jejich propuštění. V SAE v oblasti sexu platí velmi přísné zákony. Ve vězení mnohdy končí i znásilněné ženy.

Související články

Další články