Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mladý muž se v Dubaji nedopatřením dotkl cizího muže: Teď mu hrozí 3 roky ve vězení v nelidských podmínkách

Co si o tom myslíte?
Zdroj: youtube.com
Opravdu bizarní případ se odehrál přímo v Dubaji. Sedmadvacetiletý Jamie Harron ze Skotska se omylem v jednom z místních barů dotkl jiného muže a nyní mu za to hrozí tři roky vězení. Čin byl ohodnocen jako veřejné pohoršování a došlo k němu 15. července v jednom z místních barů jménem Rock Bottom. Informaci přineslo BBC.

Jamie Harron ze Skotska má podle dostupných informací pracovat v Afghánistánu jako elektrikář a v Dubaji si měl udělat jen zastávku, aby si trochu odpočinul a pobavil se. V jednom z barů došlo k incidentu, kdy Harron se omylem dotkl jiného muže.

Podle jeho slov k tomu došlo, protože si nechtěl rozlít pití. „Držel jsem ruku před sebou a jiného muže jsem se dotkl, abych se s ním nesrazil,“ vypověděl muž.

Okamžitě byl zatknut a byl obviněn z veřejného pohoršování a nyní mu hrozí tři roky vězení. Pět dní byl držen ve vazbě v nelidských podmínkách, a poté ho propustili s tím, že nesmí vycestovat ze země, a zabavili mu psa.

"Jamiemu se ulevilo, že na posledním slyšení nebyl zatčen, čekali jsme, že bude muset strávit nějaký čas ve vězení,“ potvrdila BBC výkonná ředitelka organizace Radha Stirlingová. Jak celá nesmyslná situace dopadne, se zatím neví.

Skot ale tvrdí, že nikomu nechtěl ublížit a celé obvinění je naprosto absurdní.

Související články

Další články