Problémy v rodině a těžké dospívání dohnaly mladého může z Argentiny k transformaci obličeje a celkové přeměně. Svým vzhledem si kompenzuje křivdy z dětství. Už jako malý kluk rád utíkal do světa pohádek a nadpřirozených postav. Rozhodl se proto podstoupit plastické operace a být jednou z éterických postav.

Jeho šílený nápad ho vychází na několik stovek tisíců měsíčně. Nyní za svůj fantasy vzhled zaplatil v přepočtu neskutečných 1,5 milionu korun. To už je opravdový majlant za takovou proměnu!

Jeho přeměna začala pozvolna a nenápadně. Jako první podstoupil vybělení kůže a nechal si obarvit vlasy. Za svůj světlý zjev je vděčný i speciálním krémům, které si denně nanáší na tělo, aby se neopálil. Krémy mají ochranný faktor 100.

Nechal si také odstranit veškeré ochlupení na těle, aby vypadal jako něžná bytost. Svůj éterický vzhled doplnil i úpravou oční duhovky, která je nevratná. Dokonce si nechal speciálně upravit čelist do tvaru diamantu, aby co nejvíce připomínal nadpozemské stvoření.

Jako poslední si nechal upravit ušní lalůčky, takže má nyní opravdové elfí uši! V tomto roce je z něj úplně jiný člověk a svým netradičním zjevem vzbuzuje pohledy lidí.