Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mladý milenec Gregorové napadl osmiletého chlapce: Jak svůj čin teď vysvětluje?

Ondřej dokáže být pěkně ostrý!
Zdroj: profimedia.cz
Přítel Hany Gregorové (63) Ondřej Koptík (31) čelí na první pohled děsivému obvinění. Přímo ve škole měl napadnout osmiletého chlapce! Podle Top Staru vběhl do třídy a chlapce konfrontoval slovně i fyzicky. Měl ho dokonce držet pod krkem! On ale celou situaci dokázal vysvětlit. K čemu vlastně došlo?

„Má dcera byla v první třídě a byl tam žák, syn policisty. Od dcery, která najednou chodila domů zamlklá, jsme se dozvěděli, že ji ten kluk šikanuje. Škola to neřešila, tak jsem tam vlítnul a po slovní potyčce kluka přeřadili. Byla do toho zatažená i sociálka a vedení školy, které to chtělo zamést pod koberec," vysvětlil Ondřej Koptík v Blesku.

Dotyčný chlapec prý jeho dceru mlátil do břicha, bil, tahal za vlasy a kradl svačiny. Takhle hrubě se choval dlouhodobě, a tak se naštvaný tatínek rozhodl zasáhnout.

„Nikdo nikoho nedržel pod krkem! Došlo ale k důrazné domluvě. To se nelíbilo rodičům toho kluka a pak jsem se omlouval i ostatním rodičům. Pokud jde ale o moje dítě, tak ho budu vždy bránit," uzavírá celý příběh mladší milenec Hany Gregorové.

Související články

Další články