Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Mladý herec (†20) z Machrů zemřel v záchvatu: Poslední foto pár hodin před smrtí!

+ Dalších 8 fotografií
Tragédie
Svět obletěla smutná zpráva o smrti Camerona Boyce (†20). Nadějný herec za záhadných okolností zemřel v noci na neděli. Ve spánku dostal záchvat a už se neprobudil. Fanoušci i kolegové ze šoubyznysu truchlí. Poslední fotka, kterou přidal na Instagram pár hodin předtím, než vydechl naposledy, nasbírala přes dva miliony srdíček.

Mladší ročníky si ho pamatují ze seriálu Jessie nebo filmu Následníci z Disney Channel. Starší zase nezapomenou na rozjuchaného klučinu z komedie Machři. Nadějný herec Cameron Boyce se vryl do srdcí milionů lidí z celého světa, o víkendu bohužel vydechl naposledy.

Hrál po boku takových hvězd jako Adam Sandler nebo Salma Hayek. A měl před sebou zářnou budoucnost. Osud však rozhodl jinak.

Pouze pár hodin před smrtí se na Instagramu objevil jeho zřejmě poslední snímek. Je černobílý, Cameron na něm má šátek kolem hlavy a zasmušilý výraz. Patrně tušil, co se blíží.

„Zemřel ve spánku v záchvatu, jenž byl vyústěním dlouhodobých zdravotních problémů, se kterými se léčil,“ řekl rodinný mluvčí v prohlášení. Nikdo z fanoušků však netušil, že je Boyce těžce nemocný. Pravděpodobně si přál, aby si ho pamatovali jako šťastného a vysmátého.

Mohlo by vás zajímat

Další články