Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Mladý fotbalista z Vrchlabí se oběsil (†21). Klub vyhlásil finanční sbírku pro rodinu

Tomáš Valeš údajně spáchal sebevraždu.
Nejen fotbalový klub z Vrchlabí, ale i celá jeho rodina truchlí po nadějném fotbalistovi Tomáši Valešovi (†21), který si po zápase dobrovolně vzal život. Tomáš se měl údajně oběsit, ale případ stále ještě šetří policie. Sportovní klub nyní vyhlásil finanční sbírku pro pozůstalé.

Nadějný fotbalista Tomáš Valeš si vzal život. Na oficiální facebookové stránce FC Vrchlabí se podle isport.blesk.cz měla objevit zpráva s následujícím zněním: „Výborný fotbalista a hodný kluk Tomáš Valeš spáchal sebevraždu.“ Vzkaz byl ale posléze smazán a přepsán na facebooku TJ Tatran Hostinné na oficiální verzi, jak ho můžeme číst dnes: „Všechny nás zasáhla velmi smutná zpráva. Do fotbalového nebe odešel výborný fotbalista, výborný kluk který by se pro své nejbližší rozdal, nejlepší kamarád. Tomášku čest tvé památce,“ píše se na sociální síti.

Dle již jmenovaného webu se měl Tomáš údajně oběsit, ale případ stále vyšetřují kriminalisté. Na Facebooku se dále sportovní klub rozhodl uspořádat finanční sbírku pro pozůstalé. „Drazí přátelé, se souhlasem maminky Tomáška vyhlašujeme tímto veřejnou finanční sbírku, kterou věnujeme pozůstalé rodině jako příspěvek na zajištění pohřbu, pomníku a ostatních náležitostí,“ zní další status.

Tragédie zasáhla nejen fotbalový klub, ale jistě i celou rodinu fotbalisty, kterému bylo teprve lehce přes dvacet let.

Mohlo by vás zajímat

Další články