Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mladý česko-slovenský pár vezl měsíční Viktorku ukázat babičce na Slovensko: Všichni zemřeli při autonehodě

Mladý pár vezl ukázat příbuzným svou měsíční dcerku.
Zdroj: policie SR/facebook
K tragické nehodě došlo v pondělí ráno. Mladý pár, který měl před svatbou, vezl ukázat svou novorozenou dcerku příbuzným na Slovensko. Pár kilometrů před cílem se jejich vůz srazil s nákladním autem a všichni v autě zahynuli.

Alena B. (†31) se Slovákem Martinem M. (†30) byli čerstvými rodiči. Před měsícem se jim narodila dcerka Viktorka. Při cestě na Slovensko za příbuznými je však zasáhlo ohromné neštěstí. Pár se i s děťátkem na palubě vyboural a všichni zemřeli.

„Z doposud přesně nezjištěných příčin přejel s vozidlem do protisměru, kde se srazil s nákladním autem, které řídil 59letý řidič z Košic. U řidiče nákladního vozidla alkohol nezjistili. U zesnulého řidiče bude provedena pitva,“ řekl webu Pluska.sk policejní mluvčí Radko Moravčík.

Největší pravděpodobnost vyšetřovatelé přikládají teorii, ve které Martin upadl do mikrospánku. Obyvatelé Trnkova, kam mladý pár mířil, jsou z obrovské tragédie v šoku. „Nezlobte se, ale nejsem schopná nic říct. Je to hrozné, tolik neštěstí,“ prohlásila pro Blesk sousedka Anna se slzami v očích.

Martinova kamarádka uvedla, že si s Martinem psali. Těšila se na jeho návštěvu a nejvíce ze všeho mu chtěla pogratulovat k otcovství. „Chtěl ukázat rodině dcerku a zároveň dořešit záležitosti kolem křtu děvčátka. Nikdy by mě ani nenapadlo, když tu byli zhruba před měsícem, že je uvidím naposledy,“ uvedla. „Tehdy byli šťastní, protože Martinova těhotná přítelkyně Alena už měla každou chvíli rodit. Říkal, že to bude paráda, až přijedou do Trnkova ve třech. Přání se jim bohužel nesplnilo,“ pláče Martinova kamarádka.

„Takovou tragédii nepamatujeme. Že by celá rodina zahynula naráz. Martin pracoval v moravském Šumperku, tam se seznámil s Alenou. Sice nebyli manželé, ale žili velmi pěkně. I já jsem slyšel, že právě v době nehody měli namířeno domů. Chtěli se pochlubit děvčátkem, ale i vyřešit nějaké úřední věci,“ prohlásil starosta Trnkova se smutkem v očích.

Martinova roztrhaná rodina se teď ve smutku semkla. Otec s Martinovými sourozenci přijeli ze zahraničí, kde pracují, aby se sešli s matkou Ľudmilou a svým nejdražším zařídili pohřeb.

Související články

Další články