Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mladý agresivní sadista požádal prezidenta Miloše Zemana o chirurgickou kastraci! Vyhoví mu?

Mladík ví, že je nebezpečný sobě i svému okolí. Nejspíš se ale bude
muset čekat na to, až se stane neštěstí, aby mu někdo vyhověl a
vykastroval ho. Ilustrační foto.

Na sklonku ledna dorazil do prezidentské kanceláře dopis s poněkud neobvyklým obsahem.

Dvaadvacetiletý Petr, který trpí již od dětství sadistickými záchvaty, pravidelně mučil a zabíjel zvířata, ale když se poprvé ozvala touha ublížit člověku, vylekal se sám sebe a rozhodl se vyhledat pomoc – chirurgickou kastraci.

Jelikož lze ale zákonně tento zákrok provést pouze u člověka staršího 25 let a pouze tehdy, jestliže spáchal nějaký násilný sexuální čin, rozhodl se požádat o výjimku přímo prezidenta.

„Když to na mě přijde, nedokážu se ovládnout. Vím, že jsem se narodil jako zrůda, a chtěl bych to řešit,“ napsal v dopise. „Jednou už jsem málem ublížil člověku, ale nakonec jsem zabil jen svého pejska Asťu,“ překvapuje svou otevřeností.

Petr, který pravidelně chodí na tlumící hormonální injekce, aby potlačoval své zvrhlé puzení, svou nemocí trpí a uvědomuje si všechna rizika. „Už nemůžu čekat, jestli mi zákrok nepovolíte, udělám to jinak, už nevím, jak dál žít,“ uzavřel dopis a v naději čekal na odpověď.

U prezidenta však neuspěl. Prý to není v Zemanově kompetenci, ale že mu přeje hodně štěstí.

Obáváme se, že tady nějaké štěstí vážně nepomůže…

Související články

Další články