Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mladší sestra Carrie Kirsten rozkvetla: Z Andy Coconut je tanečnice jak víno

Youtuberka a tanečnice Andrea Zítková (Andy Coconut) je sestrou influencerky Carrie Kirsten.
Zdroj: instagram/andy_coconut
+ Dalších 6 fotografií
tanec

Andrea Zítková alias Andy Coconut není jen obyčejnou youtuberkou. Kromě působení na sociálních sítích se totiž věnuje hlavně tanci, který je její obrovskou vášní. Andrea trénuje tanec od šesti let. Kromě toho je známá také tím, že je mladší sestrou youtuberky Carrie Kirsten.

I když není tolik populární jako její o tři roky starší sestra, razí Andy Coconut svůj vlastní styl. A to platí jak v tanci, tak na sociálních sítích. Její fotky rozhodně nepřipomínají nic, co už by fanoušci viděli u ostatních influencerek. Fotí se třeba na okenním parapetu nebo v přítmí zdi se zajímavými cedulemi. "Dokonale nedokonalá," napsala k jedné ze svých fotek.

Tanečnice tělem i duší

"Začalo to všechno tak, že naše máma nechtěla, abychom pořád seděly doma. To jsem ještě nevěděla, že se tancování stane tak velkou součástí mého života," řekla Andy v podcastu Tvoje Role.

Andrea jako první začínala ve svém dětství s aerobikem, později si vyzkoušela mažoretku, roztleskávačku i břišní tance. Tančila také latinsko-americké tance. Pak už se postupně vyprofilovala ve stylech jako street, R&B a contemporary.

"Nejvíce se teď věnuji právě tomu, ale začít s tím v osmnácti je docela pozdě, teď se to snažím dohnat," řekla loni v podcastu. Je nutné říci, že se jí to rozhodně daří. Své dílčí úspěchy ukazuje na sociálních sítích.

Sem tam také natočí video, které odpovídá klasickému youtubovému obsahu. Společná videa udělala například s youtuberem a parkouristou Tarym, mladým beauty vlogerem Zachym, ale i se svou sestrou Carrie Kirsten.

Související články

Další články