Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Mladší dcera Karla Gotta se rozvádí: Honza podezříval Lucii z nevěry

Mladší dcera Karla Gotta se rozvádí: Honza podezříval Lucii z nevěry
Zdroj: archiv Jan Kovařík
+ Dalších 5 fotografií
rozvod
Po rozvodu Dominiky Gottové (47) přišla na řadu i její mladší sestra Lucie Kovaříková (33). To, že se manželský pár rozhodl svůj vztah ukončit, dosvědčuje chybějící podpis Jana na rodinném dopise do nebe pro Karla Gotta. Podle zdroje redakce eXtra.cz si totiž Jan dlouho myslel, že ho žena podvádí s jiným mužem.

Manželé Honza a Lucie si v poslední době procházeli manželskou krizí. O tom, že se dvojnásobní rodiče synů Vojty (10) a Honzíka (8) třináct let po svatbě rozvádějí, neměla páru ani Luciina starší sestra Dominika Gottová.

"To je mi moc líto, nevěděla jsem o tom. Ale trochu jsem tušila, že se něco děje," informovala deník AHA! a dodala, že ji dokonce Honza v prosinci kontaktoval. "Když jsem se vrátila do Česka, tak mi Honza od Lucky psal, zda se neuvidíme, že by byl rád, kdybych přijela. Postěžoval si přitom, že je Lucka hodně pod vlivem Ivany a že kvůli tomu mají doma problémy," tvrdí Dominika. Ta se ale se svou sestrou nyní vůbec nestýká ani nekomunikuje.

To ale zdroj redakce eXtra.cz vyvrací. Údajně totiž vznikaly problémy už dávno, a to především na straně Luciina manžela. "Byl hodně žárlivý. Stále Lucku obviňoval z toho, že ho podvádí. Nic takového ale nedělala," svěřil se redakci eXtra.cz zdroj blízký Lucii.

Momentálně se pár dohodnul, jak si rozdělí majetek a jakým způsobem bude probíhat střídavá péče. Vypadá to zatím tak, že rozvod bude probíhat v klidném duchu.

Související články

Další články