Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Mladší bratr Davida Gránského jde v jeho stopách: Tomas Sean Pšenička září v seriálu

Bratři David Gránský a Tom Sean
Zdroj: Profimedia/koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
sourozenci

Mladší bratr Davida Gránského (31), Tomas Sean Pšenička (18), mu pomalu šlape na paty. Kromě slušně rozjeté pěvecké kariéry momentálně také exceluje v hitu Sex O'Clock, kde se nebojí pustit ani do intimních scén. O tom, jak to má s nahotou a vlastním milostným životem, se rozpovídal pro magazín Lifee.

Ačkoli by se tak mohlo zdát, Tomas Sean Pšenička není žádný pseudonym. Mladší bratr herce Davida Gránského, s nímž jej spojuje společná maminka, se narodil sice českým rodičům, ale v Dublinu, odkud pramení jeho jméno, a celé mládí pak cestoval mezi těmito dvěma kraji. Měl jsem krásný dětství, takový bohémský. Moje máma je velký bohém,“ prozradil v rozhovoru pro magazín Lifee.

Ve stopách bratra Gránského

Nyní jde ve stopách staršího bratra a dělá kariéru v České republice. V seriálu Sex O'Clock z produkce Voyo ztvárňuje Johnnyho, jednoho z ústředního tria mladíků, a to rovnou toho nejzvrhlejšího. Sám je ale šťastně zadaný. Nikdy jsem nechtěl holku z oboru, protože já sám jsem docela ulítlý blázen a potřebuji někoho, kdo studuje normální gymnázium a je oproti mně v klidu. V tomhle se hezky doplňujeme,“ popsal svůj vztah.

V seriálu, jenž má pravdivě zobrazovat dospívání a problémy mladistvých, není nouze o intimnosti a Thomas Sean jich má ve své roli požehnaně. Jak na to reaguje přítelkyně? „Jsou tam scény, které jsou lehce choulostivější. Chápu a respektuji, že jí to není příjemné,“ prozradil herec. Přiznal ale, že mu natáčení také nebylo úplně příjemné:Ale my jsme měli na place, a ještě před natáčením, k dispozici intimní koučku. Měli jsme různé workshopy, jako vchod do intimity, abychom tuhle tíhu studu odbourali. To se podle mě povedlo, a nakonec proběhlo natáčení konkrétních scén v pořádku.“

Tomas Sean: Holky jsou na záporáky​

V Sex O'Clock je Tomas Sean klasický „bad boy“, který se nebojí sáhnout ani po nekalejších praktikách, jako je hodit něco do pití, aby doslat holku, kam chce. „Já si teda myslím, že dnešní mladé holky chtějí právě takové kluky, záporáky. Postupem času jim možná dojde, že zodpovědný a hodný chlap by byl lepší. Je to problémový kluk, ale tyhle problémy většinou z něčeho pramení. Bývá to tak, že šikanovaný člověk později sám šikanuje. Je to nějaký komplex. Tenhle kluk má problém v rodině. Jeho máma je alkoholička, tu hraje Iva Pazderková, a táta zase sebestředný sobec. Je zlý a Davida mlátí. Tuhle svoji nejistotu si potom David potřebuje vynahrazovat a kompenzovat ve škole.“

Tomase Seana Pšeničku jsme již dříve mohli vidět v seriálech Chlap, Pan profesor nebo třeba Krejzovi. Ještě více má však našlápnuto v hudební kariéře, kde má za sebou již pěknou řádku singlů a zanedlouho plánuje vydat další.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy