Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mladou Štikovou vyhodili z Playboye! Je moc tlustá. Neuvěříte, kolik váží!

Mladší sestra Ornelly hubnutí nezvládá.
Zdroj: archiv Charlotty Štikové/Petra Clinic
+ Další 3 fotografie
Mladší sestra Ornelly Koktové dostala životní nabídku. Nic ale není zadarmo. Charlotta mohla fotit pro Playboy, ale musela by zhubnout. Jenže nejmladší (a také nejšpekatější) Štika to nezvládá. Je to ostuda.

Přední český fotograf Filip Matušinský byl přesvědčený, že ze špekaté holky dokáže vyrobit Playmate na titulní stranu. Což o to, Filip je profík a určitě by to dokázal. Ale to by mladá Štika musela nejprve výrazně zhubnout.

Mladá Štiková dostala k dispozici luxusní servis. Starala se o ni majitelka Petra Clinic Petra Řehořková. Dostala trenéra, dostala volný vstup do fitka a bylo dohodnuté, že když půjdou kilogramy dolů, dostane k užívání nový mercedes. Navíc dostávala peníze, aby se mohla věnovat hubnutí a nemusela řešit nic jiného.

A teď to přijde. Charlottka po třech měsících dřiny shodila 1 kilogram váhy! Z 93 kg se dostala na 92 kg. Uf.

„Vzhledem k soustavně špatné disciplíně a stížnostem našich partnerů jsme museli přerušit spolupráci s Charlotte a další proces hubnutí je pouze na její vlastní vůli a schopnostech. Nedokázala využít naplno všech benefitů, které jsme jí domluvili. Výsledek? Ten je za 3 měsíce nulový,“ uvedl pro eXtra.cz Matušinský.

Filip je zklamaný. Do mladé Štiky investoval hodně energie a času. Vsadil se, že z ní udělá Playmate, ale dnes vidí, že to asi nepůjde.

„Charlotte v prvních dnech spolupracovala velmi dobře. Postupem času ovšem přestala pravidelně docházet i na procedury podporující hubnutí, nestíhala. Nebo byla zácpa, prostě cokoli. To mne velmi mrzí,“ říká k případu šílené nadváhy majitelka Petra Clinic Petra Řehořková.

Charlottka se na dietu prostě vybodla. Je velmi pravděpodobné, že se krmila jídlem, které jde proti dietě. Nyní před sebou měla životní šanci, ale nezvládá to. Dostane ještě další možnost?

Filip Matušinský nad ní ještě hůl definitivně neláme, ale moc nadějí změně k lepšímu také nedává. „Přeji Charlottě, aby našla odhodlání a pořádně se do toho opřela. Výhody, které jsme jí nabízeli, může dostat zase zpět, pokud dosáhne cílové váhy v určeném termínu,“ uzavírá zklamaný fotograf.

Související články

Další články