Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mladou dívku (†24) zabil koronavirus: Před smrtí zvracela a oči se jí propadly do lebky

Mladou dívku (†24) zabil koronavirus: Před smrtí zvracela a oči se jí propadly do lebky
Zdroj: profimedia
koronavirus
Lameshia Polk byla mladá čtyřiadvacetiletá dívka, která měla celý svůj život před sebou. Stačila jedna oslava narozenin a její život se rázem proměnil ve velkou tragédii. Lameshia pracovala jako zdravotní sestra a ani přes koronavirovou pandemii si nechtěla nechat ujít kamarádčinu narozeninovou party, která ji nakonec stála život.

Lameshia Polk byla mladá zdravotní sestra, která si nechtěla nechat ujít kamarádčinu narozeninovou oslavu, na níž se vydala 12. června. Už o pouhé tři dny později se dostavily první příznaky a dívka byla odvezena na jednotku intenzivní péče, kde se potvrdila nákaza koronavirem

Zákeřný koronavirus ale napadl mozek a další orgány. Lameshiin stav se den ode dne zhoršoval, až nakonec ve středu 8. července 2020 zemřela. Matka Carla Polk Rubin popsala pro televizní stanici Fox5 dceřiny poslední chvíle na světě.

"Hodně jsme spolu byly v kontaktu přes videohovory. Chodila pořád na záchod, hodně zvracela. Ale normálně jsme spolu mluvily. Říkala mi, že chce domů. Chtěla jsem, aby ji pozdravili její malí synovci, kteří s ní chtěli mluvit," vyprávěla zdrcená matka stanici.

"Viděla jsem při tom, jak se jí od posledně oči úplně propadly do lebky. Ptala jsem se jí, co to s těma očima má. Ale ona najednou zavěsila," dodala matka s tím, že za pár minut její dcera zemřela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy