Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Mladinká Kristýna z Výměny manželek si nedala říct: Vrátila se k manželovi, který ji zmlátil

V poslední epizodě reality show Výměna manželek se Petra Vojáčková dostala do nepříliš funkční rodiny nevyspělého Marka a jeho dvou dětí. V Martinicích, kde rodina žije, se jí vůbec nelíbilo, ale deset dní pobytu nakonec zvládla se ctí.

„Pro mě byl nejhorší ten byt. Bylo to tam neútulné a špinavé, ale nakonec jsem to zvládla. Kristýnu s Markem jsme od té doby viděli dvakrát, protože na Moravu jezdíme. Bohužel se ale nevracíme za nimi, ale za jejich sousedy,“ prozradila Petra.

Zato Kristýna, která se Petřinu manželovi Martinovi svěřila, jak ji trápí vztah s Markem, si po natáčení pořadu příliš nepolepšila. Přestože si partneři řekli, že půjdou od sebe, nakonec se podle Petřiných slov dali opět dohromady, i když ji Marek mlátil. „Myslím, že jsme se s Markem navzájem přetrpěli. Povídali jsme si dost, podle mě je Marek jednoduchej. Není to chlap, je to chlapec. Kristýnu s Markem jsme viděli od natáčení dvakrát a není to naše krevní skupina. Po osmi očích sice jeli každý po vlastní ose, ale co přijeli domů, tak ze všeho sešlo. Kristýna je podle mě člověk, který nechce nic měnit, a budou spolu pořád. A myslím si, že se nemilují. Podle mě se Kristýna Marka bojí a Marek je majetnickej, proto jsou spolu. A je pravda, že Marek Kristýnu vláčel za vlasy po té bytovce. Sáhnout na ženskou je ubohost. Tohle já neuznávám,“ prozradila ještě Petra.

Mohlo by vás zajímat

Další články