Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mladík z Hradce Králové, který prodával marihuanu, šel na policii ohlásit, že mu nevyšel kšeft

Zdroj: profimedia.cz
Tak tento dealer asi neměl všech pět pohromadě. Kuriózní případ vyšetřuje policie v Hradci Králové. Na policejní služebnu totiž přišli tři muži a jedna žena ve věku kolem 20 let a to, co překvapeným policistům oznámili, vůbec nikdo nepochopil.

Policisté se nestačili divit, co jim mladíci přišli oznámit Muž se prý ráno probudil a dostal chuť si zahulit trávu. Před restaurací na náměstí potkal neznámého kluka – dealera marihuany. Chtěl si od něj trávu koupit, jenže se nepohodli. Dealerovi tak muž vyrazil trávu z ruky a dal se na útěk. Zboží zůstalo rozsypané na zemi a začala honička, do které se zapojila i příbuzná dealera a jeho kamarád.

Nakonec se všichni čtyři vydali na policejní služebnu, aby si tam vše vyřídili. Dealerovi se totiž nelíbilo, že přišel o svoje zboží a prodělal tak dvě stě korun. Policistům si chtěl postěžovat, protože byl vytočený, že si mu někdo dovolil znehodnotit jeho zboží.

Muži, který mu trávu vyrazil z ruky, chtěl prodat prý jenom 0,5 gramů marihuany, tedy polovinu svého zboží. A teď přišel o vše. Policisté se nestačili divit, že se muž šel sám udat. Za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami mu totiž hrozí až pět let za mřížemi. Příště si muž asi víc rozmyslí, kam si půjde stěžovat.

Související články

Další články