Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

To smradlavý dítě podřežu: Otec v Sezemicích chtěl zabít miminko, po policii házel nůž

Zdroj: Policie ČR
Hrozné
Policie musela v sobotu v noci zasahovat v Sezemicích na Pardubicku, kde silně podnapilý čtyřiadvacetiletý muž vyhrožoval, že zabije své sedmitýdenní miminko. Policie s ním vyjednávala zhruba tři hodiny. Poté vnikla do bytu policejní zásahovka a muže zpacifikovala. Zachráněné miminko předali do rukou lékařů.

Šílené drama začalo kolem osmé hodiny večerní v Sezemicích na Pardubicku. Čtyřiadvacetiletý mladík vyhrožoval, že zabije své sedmitýdenní miminko. Z okna bytovky ve druhém patře vykřikoval, že „to smradlavý, uječený dítě podřeže a hodí dolů.“

Na místo přispěchala policie a začalo vyjednávání. Muž po policejní vyjednavačce házel hračky, nůž a navíc se ji snažil polít vínem. Policie uzavřela ulici a na místě byli připraveni záchranáři se sanitkami, hasiči se žebříkem a psovod se služebním psem.

Pod bytovkou byla připravena i policejní zásahovka. Po zhruba tří hodinovém vyjednávání vrazila do bytu a muže zpacifikovala.

Policisté z bytu odnesli zachráněného kojence a následně ho předali lékařům. Nyní policie zadrženého muže vyšetřuje.

Související články

Další články