Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Mladík v České Lípě vyzval dědu k souboji: Osmdesátiletý judista ho srovnal do latě!

Zdroj: Profimedia
boj o kebab
V České Lípě se stal kuriózní případ, kdy senior při pouliční rvačce srovnal mladíka do latě. Mladý muž, který dost nevychovaným způsobem konzumoval na ulici kebab, rozčílil procházejícího seniora, který ho napomenul a už bylo zle.

Mladík vyzval starého pána na souboj a potyčku musel přerušit až strážník. “Podle svědků mladší muž seděl na lavičce a jedl kebab. Buď mu tak chutnal, anebo byl tak hladový, v každém případě hltal, až mu kusy jídla padaly na zem, “ uvedla mluvčí strážníků Eva Vlastníková pro server idnes.cz.

Takové neohrabané chování se nelíbilo procházejícímu seniorovi, který mladého muže napomenul. Mladíkovi se to ale nelíbilo, a tak staršího pána vyzval na souboj.

Senior neváhal a výzvu okamžitě přijal. Potom už události nabraly na obrátkách. “Starší muž totiž rozhodně nebyl bezmocný senior, ale bývalý judista, který nic ze svého umění nezapomněl, “ uvedla Vlastníková.

Oba muže musel od sebe odtrhnout až strážník. Oba také dostali pokutu za hrubé jednání. Pro mladíka i strážníky bylo velkým překvapením, kde v sobě senior vzal tolik síly.

Související články

Další články