Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Mladík tvrdí, že je synem Billa Clintona a černošské prostitutky: O pomoc s testy DNA poprosil Obamu!

Muž se světu a bývalému prezidentovi snaží dokázat, že je opravdu
jeho syn.
Zdroj: twitter
Danney Williams (30) tvrdí, že je synem bývalého prezidenta USA Billa Clintona (70) a černošské prostitutky. Jenže mu nikdo nevěří, a tak poprosil o pomoc s důkazy samotného prezidenta Spojených států Baracka Obamu (55).

Danney Williams tvrdí, že je synem bývalého amerického prezidenta Billa Clintona. Jeho matkou je černošská prostitutka a s exprezidentem měla mít celkem 13krát sex a během té doby otěhotnět. Nikdo mu to ale nevěří. On se nevzdává a chce to dokázat!

Jenže nemá v rukou důkaz, který by dosvědčil, že je to skutečně pravda. Potřebuje tedy udělat testy DNA, jenže musí sehnat nejdříve tu Clintonovu. Pokoušel se ji sehnat i od Moniky Lewinské (43), ale bez úspěchu. S tím mu má pomoct právě Barack Obama.

„Dnes vás oslovuji, protože vím, že mi rozumíte. Také jste vyrůstal bez otce,“ vzkázal Denney Obamovi. „Prezidente Obamo, vím, že podporujete moji nevlastní matku v prezidentských volbách. Prosím, zeptejte se jí, jestli by nevystoupila a nedokázala, že můj život něco znamená. Že já i moje děti máme u ní také místo,“ dodal Danney.

Muž tedy skutečně věří, že je synem Billa Clintona. Současný ani bývalý prezident celou záležitost nekomentovali.

Související články

Další články