Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mladík si uřízl penis keramickým nožem. Konečně jsem to já, prohlašuje!

Zdroj: facebook
+ Další 2 fotografie
Au!
Velmi bizarní případ se stal ve Washingtonu, kdy si třiadvacetiletý IT pracovník uřízl varlata i penis keramickým nožem. Inspirovaly ho k tomu obrázky muže, který se stejným způsobem doma vykastroval. Mladík se teď necítí být ani mužem, ani ženou a přesně o to mu šlo. Už dlouho chtěl být bezpohlavní!

Americký mladík Trent Gates se už v patnácti letech vzhlédl v jistém muži, který si sám odstranil pohlavní orgány a stal se z něho tzv. „nullo“, člověk bez pohlaví. Trent, který se necítil dobře ve svém mužském těle, ale zároveň se necítil být ženou, tak jednoho dne vzal ostrý keramický nůž dezinfikovaný alkoholem a ledovou vodou a odřízl si varlata. Informuje o tom britský deník The Sun.

O rok později, v roce 2018 se rozhodl zbavit i penisu. Při prvním zákroku tlumil bolest pouze ledovou vodou, při tom druhém se už nadopoval opiáty. Po obou zákrocích mladík skončil v nemocnici, kde mu rány lékaři zašili. Celý proces si dokonce nafotil, ale fotografie ze zákroku jsou tak drastické, že je nemohl zveřejnit. Rána po odstranění varlat se prý hojila měsíc, rána po uříznutí penisu dokonce jenom tři týdny.

Trent nyní prohlašuje, že se nikdy necítil být svobodnější a nemůže si vynachválit sex se svým přítelem. Prý zažívá daleko silnější prožitek ze sexu než kdykoliv předtím. Po provedeném zákroku byl mladík na pozorování na psychiatrii, kde lékaři prohlásili, že je duševně naprosto v pořádku.

Trent Gates není první, kdo tuto otřesnou metodu dobrovolně podstoupil. Jeden z nejslavnějších „nullo“ je Mao Sugiyama, japonský umělec a asexuální aktivista, který si v roce 2012 chirurgicky odstranil genitálie, uvařil je a podal svým hostům jako lahůdku. Kanibalismus totiž není podle japonského práva zločinem. Sugiyama, který používá přezdívku „Ham Cybele“, si odstranil i bradavky.

Související články

Další články