Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Mladík se řítil vesnicí STOKILOMETROVOU rychlostí! Řidičák měl teprve měsíc

Zběsilý řidič
V únoru dostal řidičák a rázem o něho přišel. Mladík, který nedodržel povolenou rychlost v obci je jen po pouhých 40 dnech bez řidičského průkazu, ale také mu hrozí pokuta.

V sobotu večer se policejní radar otřásl, když naměřil hodnotu 108 km/h. Policisté, kteří kontrolovali v obci na Chrudimsku řidiče, jestli dodržují maximální povolenou rychlost při jízdě v obci, se nestačili divit. Řidičem byl mladík, který vlastnil řidičské oprávnění jenom 40 dní.

Vozidlo Seat Ibiza řídil teprve dvacetiletý mladík, který vlastní řidičské oprávnění skupiny B teprve od února letošního roku. Provedená dechová zkouška u řidiče byla s negativním výsledkem.

Řidiči za tuto jízdu hrozí ve správním řízení pokuta ve výši 5 až 10 tisíc korun a zákaz řízení od šesti měsíců do jednoho roku. Kam mladík spěchal, nevíme, ale jisté je, že se mu to příliš nevyplatilo.

Mohlo by vás zajímat

Další články