Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mladík se do posledních sil snažil zachránit dívenky (†15) z hořícího pekla: Proč se to nepovedlo?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
pekelné plameny
Když všude dokola začaly šlehat plameny, tak se nesebral a neutekl pryč. Ba naopak. Až do poslední chvíle dělal všechno proto, aby zachránil pět patnáctiletých dívenek z únikové místnosti. Pětadvacetiletý hrdina v současné době leží ve velmi vážném stavu v nemocnici. Proč se mu nepodařilo dívky zachránit?

Pět mladých dívek zemřelo v pátek při požáru v zábavním centru pro únikové hry v Koszalinu na severu Polska. Požár údajně zavinil výbuch zásobníku plynu, který vytápěl místnost, kde se mladé holky nacházely.

Všech pět dívek se nedokázalo dostat z únikové místnosti a zemřelo v ní. Celé Polsko je v šoku a nikdo nedokáže pochopit, proč muselo zemřít pět mladých a krásných dívek. Požár pravděpodobně vypukl v čekárně.

Do poslední chvíle se snažil dívenky zachránit pětadvacetiletý zaměstnanec, který dělal všechno pro to, aby je z ohnivého pekla dostal. Zatím není známo, proč se nepokusil použít hasicí přístroj, ale spekuluje se o tom, že ho od něj odřízly plameny.

Statečně bojoval o záchranu pěti životů, až nakonec možná také zemře. Dívky se mu bohužel zachránit nepodařilo a sám byl s vážnými popáleninami odvezen do nemocnice. Informuje o tom Fakt.pl.

V současné době je hrdina v kómatu. Celým případem se zabývá osm prokurátorů a speciálně vytvořený tým odborníků. Zatím se ukazuje spousta nedostatků ohledně bezpečnosti. Šetření i nadále probíhá.

Související články

Další články