Večerní zábava plná alkoholu ve westernovém městečku poblíž Boskovic nedopadla zcela tak, jak měl mladý pár jistě naplánováno.

Když byla zábava v plném proudu a alkoholu přibývalo, tak v sobě našli zalíbení dva mladí lidé. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby dvacetiletý mladík nebyl zadaný. Mezi chlapcem a jednadvacetiletou dívkou, na kterou na zábavě v pozdních hodinách natrefil, to pěkně zajiskřilo.

„Úvodní sympatie dostaly jiný rozměr, když lokál opustila mladíkova stejně stará přítelkyně. Líbezné souznění nově vzniklé dvojice nabralo raketový spád,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Mladí milenci se po nějaké době ze zábavy vytratili a šli si užívat sexuálních hrátek do veřejných sprch. To byla ale jejich osudová chyba. Přítelkyně nevěrníka se totiž nad ránem vzbudila, a protože nenašla přítele vedle sebe, vydala se ho hledat.

Když procházela kolem sprch, zaslechla podezřelé zvuky, a proto vešla dovnitř. Nachytala svého přítele s jinou dívkou a vztek ji naprosto ovládl. Dívku napadla pěstmi a bušila jí zejména do hlavy.

„Útokem jí způsobila zlomeninu v obličeji, tržné rány a podlitiny. Napadená skončila v nemocnici, a dokonce musela být operována,“ uvedl Malášek.

Žena je nyní vyšetřována za ublížení na zdraví.