Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mladík na střední škole rozpoutal peklo: Střelba má jednu oběť, další lidé bojují o život

Zdroj: Profimedia.cz
Střelba na škole
Střední školou v kalifornském městě Santa Clarita se ve čtvrtek ráno tamního času rozezněla střelba. Útočníkem je pravděpodobně mladistvý student, policistům se ho podařilo zadržet. Zraněním podlehla jedna žena, čtyři vážně zranění skončili v nemocnici a dva muži bojují o život.

Jedna mrtvá a šest zraněných, z toho dva bojují v nemocnici o život. Peklo na střední škole v kalifornské Santa Claritě nedaleko Los Angeles pravděpodobně rozpoutal zdejší student.

CNN nejprve informovala o střelcově smrti, podle nejnovějších informací ho ale policisté odzbrojili a momentálně je ošetřován v nemocnici. Jedná se o mladíka patrně asijského původu, motivy jeho počínání jsou zatím nejasné.

Na škole Saugus High School studuje přes 2 tisíce studentů, kteří v panice z místa utíkali. Policie nechala přistavit k budově školní autobusy, jež je odvezly do bezpečí.

Útok se odehrál krátce po osmé tamního času, tedy mezi pátou a šestou středoevropského času. Přestože mají muži zákona situaci již pod kontrolou, z bezpečnostních důvodů nechali uzavřít všechny školy v okolí.

Související články

Další články