Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Mladík kvůli botoxu nemůže ani zavřít pusu: Přesto chce pořád větší rty!

Jonathan je závislý.
Zdroj: E!
Seznamte se. Tohle je Jonathan a je závislý na výplních do rtů. Neustále škemrá u doktorů, ať mu zvětší ústa, přitom rty už nemůže dát ani k sobě a musí mít problémy s dýcháním. Lékaři se bojí o jeho zdraví a do podobných zákroků se už nepouštějí. Jonathan chce ale stále více.

Mladík se objevil v pořadu Botched a promluvil o své obsesi. „V době dospívání jsem byl posedlý panenkami. Chtěl jsem vždycky tak vypadat. Když mi bylo 25 let, šel jsem na první výplně a od té doby s tím nemůžu přestat. Snažím se chodit na zvětšování rtů každé tři měsíce,“ říká.

Za poslední dva roky prodělal 11 zákroků a nemůže ani zavřít pusu. Doktoři další zákrok hrubě nedoporučují. Ve rtech má tolik chemie, že by mohlo dojít k narušení cév a přestala by mu tam proudit krev. To by znamenalo, že tkáň by odumřela a Jonathan by přišel o celou pusu.

Jenomže jemu je to jedno. „To mě neděsí. Prostě chci větší rty. Tečka. Gigantické. Ať to stojí, co to stojí. Jedině to mě udělá šťastným,“ uzavírá Jonathan, kterému hrozí velké zdravotní problémy, pokud se rychle nevzpamatuje.

Související články

Další články