Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mladík, který vyhodil otce z balkonu: Dal si LSD, volal sestře, že se zbláznil, pak to udělal, říká známá

Zdroj: Profimedia.cz
strašná smrt
V severočeském Děčíně se minulý týden stala hrozná tragédie. Teprve sedmnáctiletý mladík měl z balkonu vyhodit svého otce. Ten sice spadl ze třetího patra, ale dole se napíchl na zábradlí a zemřel. Mladík je v tuto chvíli obviněný z vraždy a nyní je ve vazbě. Známá rodiny popsala, jak se celá událost stala.

„Nevím, že by měli mezi sebou nějaké spory, o synovi vždycky s nadsázkou říkal: To moje miminko,“ řekl jeden z kamarádů portálu idnes.cz usmrceného muže. Zatím není jisté, co se v osudnou chvíli stalo.

„Po příjezdu policejní hlídky a záchranářů na místo již poškozený bohužel nejevil známky života. Prvotním zjištěním bylo téměř zřejmé, že na tragédii má podíl jiná osoba. Několik minut nato policisté zadrželi podezřelého. Podle zjištění kriminalistů pádu muže předcházela konfliktní situace v bytě,“ je uvedeno v oficiální policejní zprávě. Policie v tuto chvíli nechtěla poskytnout více informací.

Po celém incidentu se známá rodiny rozhodla promluvit s tím, že své mohly v případu sehrát i drogy. "Byl to vždycky moc fajn kluk a celé nás to moc šokovalo. Před pár měsíci u nás byl na prázdninách, známe se 16 let. Jeden z jeho kamarádů se dostal k LSD. Ve skupině čtyř přátel drogu vyzkoušeli. Jenže to na něj zapůsobilo asi víc, než očekával, že to na něj bude působit. Zhroutil se. Zkontaktoval sestru s tím, že se zbláznil a neví, co s ním je. Pak spolu vyhledali odbornou pomoc. Nevím jen jistě, jestli to byl psycholog, nebo psychiatr," říká podle TN.cz známá mladíka.

"Jenže i přesto se rozhodl, že si dá LSD s kamarády znovu. Pak přišel domů a pohádal se s tátou. Jeho tatínek už byl sice připravený ke spánku, ale on začal doma hodně vyvádět. Hádka skončila tak, že vyhodil tátu z balkonu. Sice ze třetího patra, ale bohužel se dole napíchl," dodala nešťastně.

Související články

Další články