James Holt si nechává speciálně upravovat obličej, aby se co nejvíce přiblížil svému idolu. Sám si píchá botoxové injekce do rtů a utratil za ně už přes čtvrt milionu. Všechny plastiky ho přišly už na více než půl milionu korun.

Jeho maraton s plastickými operacemi ale nebyl zpočátku vůbec jednoduchý. Když před šesti lety obešel několik klinik, aby mu tam udělali speciální plastické operace, divil se, že ho všichni lékaři odmítli. Přece jen některé úpravy jsou hodně riskantní a také se doktorům zdály nesmyslné. Navíc James nebyl plnoletý a lékařům připadalo, že není psychicky zdravý.

Jenže James tak moc toužil po tom, aby vypadal jako Kardashianky, že mu v tom změnit svůj vzhled vůbec nic nezabránilo. Sedl na letadlo do Polska a začal shánět chirurgy, kteří mu pomůžou v jeho snu.

Jeho proměna stála neskutečný balík peněz, ale James nezaplatil ani korunu. Vybírá si totiž bohaté postarší milence, kteří do jeho vzhledu rádi investují a on jim to oplácí jak jinak než sexem. I přes to, že to sám popírá.

„Vypadám opravdu jako jejich kopie,“ říká James. Ten se zamiloval nejvíce do Khloe Kardashian a Kylie Jenner. Nechal si vyoperovat tuk z břicha a stehen a teď ho má v hýždích. Také touží po vosím pasu, takže si nechal odstranit šest žeber a denně nosí korzet. James musí být opravdu blázen, protože tohle nemůže normálně smýšlejícího člověka vůbec napadnout.

On je ale šťastný a na svá rozhodnutí nedá dopustit. „Můj vzhled se některým lidem nelíbí a dokonce mě urážejí. Vrcholem bylo, když mě napadli nějací kluci v supermarketu. Jen kvůli mému vzhledu! Ale já se na ně nezlobím,“ tvrdí James Holt. Nebo spíše James Kardashian?