Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mladík byl vyslán pro kapra, skončil ale na záchytce. Co se stalo?

Mladík byl vyslán pro kapra, skončil ale na záchytce. Co se stalo?
Zdroj: profimedia.cz
Matka ho poslala koupit kapra na štědrovečerní večeři. Pro kapra ale nedošel a místo toho si koupil láhev tvrdého alkoholu a opil se. Museli si pro něj přijet pražští strážníci.

Čtyřiadvacetiletý mladík se opil tak silně, že vůbec nevěděl o světě. Ležel opilý před supermarketem a svým chováním obtěžoval kolemjdoucí. Strážníci vedle něj našli půllitrovou láhev od rumu.

Mladík nebyl schopný vůbec mluvit, jen něco nesmyslně mumlal. Městská policie ho tak musela odvézt speciálním vozidlem pro podnapilé osoby Policistům také vulgárně nadával. „Táhněte do hajzlu, nebo zažijete peklo!“ Pak jim začal vyhrožovat i známým a mužem z Ukrajiny. Strážníky se pokusil i napadnout, tak mu nasadili služební pouta.

O pár minut později přišla na místo i jeho matka, která policistům řekla, že ho poslala koupit kapra. Měla o svého syna strach, prý teď hodně pije. Následně začal mladík urážet i svoji matku. „Ty krávo jedna, ty nevíš, co všechno jsem zažil.“ Strážníci muže uklidnili a poté předali svým kolegům, kteří ho odvezli na záchytku.

Související články

Další články