Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Mladík (†21) zemřel v jámě z písku, kterou si sám vykopal: Našli ho za tři hodiny

Mladík si vyhloubil jámu a sám v ní zemřel. Ilustrační foto.
Neštěstí se stalo ve Francii, kde si mladík (†21) na pláži na ostrově Noirmoutier vykopal jámu. Ta byla ale tak hluboká, že se z ní nemohl dostat, a tak chlapci musel příbuzný zavolat záchrannou službu. Mladý muž nakonec zemřel v jámě, kterou si sám vykopal.

Na Noirmoutieru si mladík vykopal jámu z písku tak hlubokou, že se z ní nemohl dostat. Nevinné hrátky tak skončily skončily smrtí, jelikož voda a bahno ho uvěznily uvnitř. Vytáhnout se ho snažil jeho příbuzný, ale muž byl v díře pevně zaklíněn.

Přivolaná záchranná služba, která už jen konstatovala smrt, se na místo dostala až o tři hodiny později. Neštěstí se událo v neděli. V pondělí o něm informovaly úřady. Zdaleka nejde o jediný případ svého druhu.

Koncem července zemřel dvacetiletý mladík na západě Francie v písečné chodbě propojené několika dírami. Uvízl pod metrem písku, odkud ho dostali lidé. Převoz do nemocnice už ho ale nezachránil, jelikož o pár dní později zemřel, píše list Le Figaro na svém webu.

Mohlo by vás zajímat

Další články