Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Mladík (21) nezvládl pod vlivem drog a alkoholu své BMW. Výsledkem je mrtvý nevinný řidič. Zabiják za volantem neměl řidičák

Ilustrační foto.
Jednadvacetiletý mladík si dal drogy a marihuanu. Pak se rozhodl, že bude předjíždět kolonu vozidel přes plnou čáru. Neměl ani řídit, protože mu v minulosti sebrali řidičák. Při předjíždění šílenec za volantem trefil Hyundai Tucson. Nevinný řidič je po smrti. Mladík byl obviněn.

K tragické a zcela zbytečné nehodě došlo v pátek 16. června kolem půl sedmé večer. Jednadvacetiletý muž v BMW jel po silnici ve směru od Velkého Meziříčí k obci Stránecká Zhoř. V krvi měl alkohol a marihuanu. Neměl ani řidičák, který mu v minulosti sebrali.

Rozhodl se, že bude předjíždět kolonu vozidel v místě, kde to plná čára zakazuje. Při tomto hazardu se BMW čelně střetlo s protijedoucím vozidlem Hyundai Tucson.

„Dvaatřicetiletý řidič vozidla Hyundai utrpěl při dopravní nehodě velmi těžká zranění, kterým na místě podlehl. V automobilu s ním cestovala ještě žena a malé dítě, přičemž obě osoby utrpěly zranění. Další čtyři osoby byly zraněny ve vozidle značky BMW, jednalo se o jednadvaceti­letého řidiče a tři spolujedoucí, dvě mladé ženy a třicetiletého muže,“ uvedla pro Týdeník policie magistra Stanislava Miláčková.

Zdrogovaný řidič byl obviněn ze spáchání trestných činů usmrcení z nedbalosti, ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí. Obviněnému šílenci za volantem hrozí trest odnětí svobody až na osm let.

Mohlo by vás zajímat

Další články