Příběh teprve sedmnáctiletého Connora Bruggemanna z New Jersey, který se rozhodl obchodovat na burze, obletěl téměř celý svět. Nejdříve syn bývalého obchodníka sázel na Wall Street bez větších úspěchů na velké firmy, jako je například Apple.

Později se rozhodl investovat v oblasti centových akcií, tedy do neznámých firem, které se obchodují pod jeden dolar a v případě růstu nabízejí velké zhodnocení. V opačném případě ale hrozí riziko, že člověk o všechny své peníze přijde.

Po roce a půl obchodování dokázal investici něco málo přes dvě stě tisíc korun, které si vydělal díky brigádám v tamní restauraci, rozmnožit na sedm milionů korun. Založil si také vlastní web, na kterém za poplatek radí zájemcům, jak obchodovat.

Connor své podnikání bere opravdu vážně. Ve svém dětském pokojíčku má několik monitorů, na kterých sleduje vývoj trhu. Když není doma, tak burzu sleduje prostřednictvím svého smartphonu, zkrátka nakupuje a prodává při obědě, ve školní lavici i na toaletě. Od 14. listopadu můžete příběh Connora sledovat v pořadu Náhlé bohatství na stanici TLC.