Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Mladičký youtuber Zachy ZAVÁLEL u Krause líp než kdejaká celebrita! Od českých BURANŮ za to schytal nakládačku!

Zdroj: youtube.com
Třetí host v show Jana Krause bývá většinou hodně zajímavý. Naposledy u něj byla živá Barbie a nyní youtuber Zachy. Je pravidlem, že po odvysílání to třetí host hodně schytá od lidí. Ale to, co se strhlo okolo mladičkého youtbera, nemá obdoby. Češi opět dokázali, že jsou to burani a hovada.

Lukáš Zachara neboli Zachy Třináctiletý kluk, který patří v současné době k nejlepší youtuberum na české scéně. Ve středu se objevil v populární a divácky oblíbené show Jana Krause. Samozřejmě, že se po odvysílání strhla šílená mela.

Češi už jsou zkrátka takoví, že úspěch u ostatních neodpouští a rozhodně ne u poměrně hodně mladých lidí, kteří si svoji budoucnost nastavili trochu jinak než všichni ostatní a jsou tak šťastni. A přesně typickým příkladem je tenhle youtuber.

Ve třinácti letech točí videa takovým stylem, že by se za to nemusel stydět dospělý člověk, který se v tomto odvětví pohybuje. Na rozdíl od jiných youtuberů jsou jeho videa dokonale propracovaná a neplácá v nich nesmysly. U Krause byl na třináctiletého kluka vtipný, pohotový a zvládl to na jedničku. Komu jinému bychom tedy měli přát úspěch?

Po odvysílání dílu se na sociálních sítích strhla mela, že přece není vhodné, aby někdo jako on seděl u Krause vedle váženého doktora. A proč vlastně tohle dítě neběhá někde po venku nebo nejezdí na kole.

Já nepochybuji o tom, že Zachy si ve svých šesti letech hrál na schovávanou a jezdil na kole. Ale čím více dospíval, tak si uvědomoval, co chce jednou dělat. To, že v současné době točí videa, přece neznamená, že tohle musí dělat do konce života. Cenné zkušenosti, které nasbírá, může v budoucnu uplatnit v plno oborech, ve kterých za ně dostane pohádkově zaplaceno. A názor, že youtuber nemá právo sedět vedle doktora, je naprosto zcestný. Nelze srovnávat dospívajícího kluka a starého pána, jenž má za sebou životní zkušenosti a vzdělání, ke kterému se Zachy ještě nemohl dostat.

Právě tento youtuber jako jeden z mála by si zasloužil uznání a pomyslné poklepání na rameno místo urážlivých a dehonestujících komentářů. Takové nepřeberné množství kritiky není schopen leckdy pobrat dospělý člověk, natož malý kluk.

Čeští burani by se měli nad sebou alespoň jednou zamyslet!

Související články

Další články