Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Mladičkou partnerku si Michal Štika hýčká: Tahle slova Moniku Štikovou zdrtí!

+ Dalších 37 fotografií
láska
Michal Štika a Monika Štiková (46) jsou už nějakou chvíli rozvedeni. Oba dva těsně po rozvodu neskrývali radost a novou zprávou se okamžitě pochlubili na sociálních sítích. Monika i Michal si už dávno našli nové partnery. Nikoho asi nepřekvapilo, že jejich protějšky jsou o dost mladší. Michal Štika s provokováním jen tak přestane a tohle své exmanželce vzkazuje.

„Konečně rozvedená,“ napsala zhruba před měsícem Monika Štiková (46) na sociální sítě s tím, že je konečně šťastná. Po rozvodu si užívá romantické chvíle se svým o více než dvacet let mladším zajíčkem v Německu a na svého exmanžela už ani nepomyslí.

Podobně je na tom i Michal Štika. „Dnes rozveden,“ hrdě oznámil. Michal si našel zase o několik let mladší záchranářku, se kterou je podle vlastních slov šťastný. S provokováním své bývalé ženy Moniky ale nepřestal.

Zatímco novou lásku pomalu nosí na rukou, Monice vzkázal slova plná nenávisti. „Jsem moc rád, že mám chytrou, krásnou a pracovitou přítelkyni, kterou má ráda celá rodina i malý Quentinek. S minulostí se to nedá srovnat,“ napsal hořce.

U těchhle dvou je jen otázka času, kdy Monika Michalovi vrátí úder.

Mohlo by vás zajímat

Další články