Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Mladičkou Alexandru (†15) našli oběšenou ve škole na žebřinách! Slováci se ptají, proč musela zemřít!

Mladičká Alexandra se podle všeho oběsila. (Ilustrační foto)
Ve velkém šoku zůstali žáci i zaměstnanci základní školy v Bratislavě. V tělocvičně se totiž oběsila mladičká dívenka Alexandra T. (†15). Celé Slovensko si klade otázku, proč školačka musela zemřít. Nikdo nechápe, co ji mohlo k zoufalému činu vést.

Tento pátek zůstane v historii základní školy v bratislavské městské části Lamač už navždy vepsaný jako tragický. Ve večerních hodinách totiž v tělocvičně našli mrtvou žačku Alexandru T., která se oběsila na žebřinách.

„V průběhu večera a noci jsme spolupracovali s policií při vyšetřování na místě. Do školy přišli i rodiče dívky. Ještě v noci jsme informovali všechny učitele a rodiče o této tragédii, která nás všechny šokovala a hluboce zasáhla,“ řekla pro server cas.sk ředitelka školy Gabriela Cabanová.

Soudní lékař na místě vyloučil cizí zavinění. Kvůli přesnému zjištění příčiny smrti byla nařízena pitva a policejní vyšetřování od pátečního večera intenzivně pokračuje.

Proč dívka spáchala sebevraždu? To je otázka, kterou si kladou nejenom lidé ze školy, ale celé Slovensko. Alexandřiny motivy k ukončení života jsou zatím neznámé, ale snad jim policisté brzy přijdou na kloub.

Mohlo by vás zajímat

Další články