Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Mladičká partnerka tancujícího hřebce a miliardáře Gianluky Vacchiho ukázala tělo po porodu

Mladičká partnerka tancujícího hřebce a miliardáře Gianluky Vacchiho ukázala tělo po porodu
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
odhalení
Tančící miliardář a playboy Gianluca Vacchi (53) se stal nedávno otcem druhého dítěte. Dceru mu na svět přivedla jeho o sedmadvacet let mladší partnerka Sharon Fonseca (25). Jeho krásná přítelkyně, která se dříve živila jako modelka, ukázala své tělo, a to pouhé dva týdny po porodu.

Mladičká přítelkyně italského hřebce Gianluky Vacchiho v sobě modelku nezapře ani po porodu. Krásná Sharon sdílela se svými fanoušky fotku své postavy pouhé dva týdny po porodu jejich rozkošné dcery Blu Jerusalemy.

"V těhotenství jsem přibrala 10 kilo a mé tělo se pomalu vrací do normálu. Stále je ale jiné než před porodem, udělaly se mi strie na prsou a stále necítím půlku mého břicha," napsala na svých sociálních sítích. "Nechci, aby to znělo jako klišé, ale jsem velmi překvapená, co pro nás naše těla dokážou udělat. Užívám si každou věc včetně nedokonalostí a své tělo miluji víc než kdy dříve," dodala.

Z krásných snímků a momentů, které společně zamilovaný pár i se svou novorozenou dcerou sdílí, lze vidět, že prožívají jedno z nejkrásnějších období a mateřství si oba rodiče užívají naplno.

Možná to tak vypadá, že známý playboy a sukničkář, který nikdy neměl hluboko do kapsy, Gianluca Vacchi, se konečně usadí a nebude mít potřebu hledat další ženy v cizích vodách, jak u něj bylo zvykem v minulosti.

Závratné jmění italského hřebce

Jedno je jasné, i kdyby se pár časem rozpadl, tak o peníze mít nouzi nikdy nebudou. Čisté jmění Gianluky Vacchiho se odhaduje na závratných více než deset miliard. Alimenty na dceru by tak v případě rozchodu zajisté uživily i jeho současnou partnerku, která už by se nikdy nemusela dotknout práce.

Související články

Další články