Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mladičká Kylie Jenner stihla na konci roku zazářit: Ukázala prsa i obří zadek!

Nejmladší Kylie v akci!
Zdroj: reprofoto: Youtube
+ Dalších 12 fotografií
Je jí teprve 19 let, ale už tak se snaží dohánět své starší sestry. Kylie Jenner se toho nebojí a bojuje o pozornost zbraněmi, které používá celý klan Kardashian/Jenner. Přesně tak, jedná se o její zadnici a prsa.

Svým kulatým zadečkem, kterým může z fleku konkurovat starší sestře Kim (36), se pochlubila na svém Instagramu. Dostala totiž od sponzora super těsné džíny, tak jim musí udělat reklamu, no ne? Když tak krásně vyniknou její křivky.

Odvážnější byla v krátkém filmu svého přítele, rappera Tygy. Tam se svlékla celá a jediné, co ji zahaluje, je kouř z cigarety. Pokud nebyla nahá, tak na sobě měla průhlednou bílou košilku. V té vlezla pod sprchu, takže ukázala vše a fanoušci jásají.

To je hezké povánoční překvápko! Klip režírovala Sasha Samsonova. Ta byla z výkonu mladé Kylie nadšena. „Je to, jako kdyby se vám člověk ukázal z takového úhlu pohledu, z jakého jste ho nikdy neviděli,“ říká o natáčení a focení.

No je pravda, že Kylie se nám ukázala z mnoha úhlů. Nejlepší je ten, kde si zakrývá prsa pouze předloktím.

Související články

Další články