Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Mladičká Karmen má všechny předpoklady stát se hvězdou: Přesvědčí o tom ale porotu?

+ Další fotografie
Už dnes večer startuje další kolo SuperStar. V tomto případě se nebude jednat o žádný dojemný lidský příběh, který vhání slzy do očí, ale o jeden velký ryzí talent. Mladičká Karmen má všechny předpoklady k tomu, stát se velkou hvězdou. Nebude mít ale porota jiný názor?

Pěvecká show SuperStar přichází už tuto sobotu s dalším dílem castingů, ve kterém se nadějní zpěváci pokoušejí nastartovat svoji hudební kariéru a stát se hvězdami české a potažmo i slovenské populární hudby.

O jejich postupu ale musí rozhodnout nekompromisní porota, a to Pavol Habera, Matěj Ruppert (39), Ben Cristovao (30) a Katarína Knechtová.

Mnoho soutěžících se muselo svůj pěvecký um naučit, ale devatenáctiletá Karmen Pál-Baláž z Rožňavy má muziku v krvi. A hudební nadání po svém otci nezdědila jen ona, ale i její malá sestřička. „U nás doma jde vždy hudba na plné pecky,“ říká matka Karmen.

Její otec vlastní společnost, která ozvučuje nejrůznější akce a koncerty a protože Karmen projevila o tuto činnost zájem, otec ji zaměstnal jako pomocného technika. Nyní je ale čas vystoupit ze stínu a zabojovat o šanci na vlastní slávu.

„Mým snem je živit se hudbou a stát se slavnou a úspěšnou zpěvačkou,” prozradila Karmen. Podaří se jí porotu přesvědčit, že si zaslouží do mikrofonu zpívat a ne ho jen zapojovat?

Související články

Další články